Iets voor jou?
Sta jij stevig in je schoenen en wil je jouw ervaring inzetten waar het écht telt? Wij zoeken oud-onderofficieren die met passie les willen geven aan aspirant-militairen in de BOKL op verschillende locaties: Ermelo, Assen en Oirschot.
Waar de AMO ‘vroeger’ 16 weken duurde is de Basis Opleiding Koninklijke Landmacht (BOKL) tegenwoordig verkort naar 10 weken. Als opleider geef je niet alleen les in een leslokaal maar sta je ook geregeld in het veld tijdens dag-trainingen of meerdaagse oefeningen.
Je geeft les in militaire basisvaardigheden, coacht jonge militairen in hun ontwikkeling en begeleidt hen bij hun eerste stappen binnen Defensie. Waar kameraadschap, discipline en persoonlijke groei samenkomt, maak jij het verschil. Wil jij bijdragen aan de toekomst van de krijgsmacht? Solliciteer en maak impact.
Bij Triangular Group geloven we in de kracht van het individu. Iedereen brengt eigen talent en expertise mee, gevormd door ervaring. Onze diversiteit maakt ons sterker; door samen te luisteren en van elkaar te leren werken we toe naar één gezamenlijk doel: een veilige samenleving.
Op dit moment is Oirschot gevuld, maar je kan nog steeds je belangstelling tonen voor de toekomst.