Het kan niemand meer ontgaan, de inzet en ontwikkeling van drones groeit met de dag. De Remote Pilot Automated Systems (RPAS) eenheid van defensie, ook wel de defensie vliegschool genoemd, wordt door TGA gesteund met drone instructeurs. Op dit moment dragen wij bij met ervaring op de Raven en Puma opleidingen.
Duur
N.T.B
Locatie
Door heel Nederland
Groep
In overleg
Op dit moment steunen wij de drone opleidingen bij de defensie vliegschool met enkele instructeurs. De opleiding op de Raven en Puma duurt 5 weken, in deze periode leren de cursisten de systemen kennen met de focus op het technisch leren vliegen. Naast de theorie over wet- en regelgeving wordt er veelvuldig met drones gevlogen, bij dag en bij nacht. Missieplanning, voorbereiding en uitvoering van de opdracht zijn hierbij essentieel. Onze instructeurs hebben kennis van de laatste technologieën en tactische procedures.
Organisaties en overheidsinstellingen met drone inzet. Onze kennis ligt zowel technisch vliegen als tactisch vliegen. Of nu een gebied moet worden gesurveilleerd, pakketten van A naar B moeten worden gebracht of drones moeten worden ingezet binnen een defensie context wij hebben de expertise.